Cestování

podle Lukáš Svoboda
Výlety po Česku

Píše se 18.4. 2015, kde jako pár otevíráme poprvé náš cestovatelský deník. Je to až úplný paradox, že jsme si vybrali zrovna nádhernou rozhlednu Špulka ve Středních čechách, kde jsme oba dva přišli na to, že výhledy jsou jedna z našich dalších společných lásek.

Co vám všem budeme vyprávět. Kdo miluje cestování tak jako my, tak moc dobře ví, že každá cesta, která vede z ruchu hlavního města ven, je vlastně úžasná. Milujeme ty chvíle, kdy za sebou necháváme školu a práci a vesele si to drandíme po dálnici směr další úžasné dobrodružství.

Spoustu zážitků už společně máme za sebou a tak si troufneme říct, že jsme již celkem zkušení cestovatelé a na turistické pasti se jen tak nachytat nenecháme. Proto jsme na blogu připravili tuto speciální sekci o našem cestování, kde vám budeme předávat s radostí naše tipy.

Až budete přemýšlet a váhat kde se nechat ubytovat, kde se perfektně za rozumné peníze najíte, nebo jestli tu dlouhou túru do kopce absolvovat, tak jsme tady my. My dva co cestují s chutí a podělí se s vámi o vše. Tak taky cestujte, žijte a třeba se někdy na nějakém výletě společně potkáme.

 

Budeme se těšit.

Markéta a Lukáš.

Cestování, výlety nedaleko Prahy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas. Rozumím