Koktejl – Dancing strawberries

podle Lukáš Svoboda

Léto je tady a my vám přinášíme další osvěžující drink s tancujícími jahůdkami a limetou. My si tohle osvěžení užívali poprvé tento rok v bazénu a přitom jsme vymýšleli bláznivý název pro náš druhý koktejl. Můj prvnotní název party with strawberries mi neprošel. Ale věřte tomu, party tento drink opravdu je. 

Koktejl Dancing strawberries

Koktejl Dancing strawberries

Koktejl – Dancing strawberries

Léto je tady a my vám přinášíme další osvěžující drink s tancujícími jahůdkami a limetou. My si tohle osvěžení užívali poprvé tento rok v bazénu a přitom jsme vymýšleli bláznivý název pro náš druhý koktejl. Můj prvnotní název party with strawberries mi neprošel. Ale věřte tomu, party tento drink opravdu je.  Nápoje Koktejl, jahody, drink, alkohol, pití, párty European Vytisknout
Porce: 2 Doba přípravy: Doba vaření:
Nutriční hodnoty – kalorie – tuk
Hodnocení 5.0/5
( 2 hlasů )

INGREDIENCE

Na 2 koktejly:

  • 120ml Cointreau
  • 120ml limetkové šťávy (cca 3 limety)
  • 5 jahod
  • 180ml sody
  • 10 kostek ledu

POSTUP

Nejprve si vymačkáme šťávu z limetek a nakrájíme jahody na menší kousky.

Poté si odměříme alkohol a sodu.

Následně si do sklenic připravíme jahody s ledem a s např. plátky limety. Do sklenic nalijeme alkohol, sodu a vše promícháme.

Na zdraví.

L.

Ingredience a příprava koktejlu

Příprava koktejlu Dancing strawberries
Hotový koktejl Dancing strawberries

Podělte se s námi o vaše zážitky při pití tohoto osvěžujícího koktejlu. Pokud Vám drink zachutná, můžete zkusit i další koktejl na našem blogu, kterým je koktejl Fresh sunshine.

Mohlo by se Vám také líbit

Zanechte komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas. Rozumím