Recepty

podle Lukáš Svoboda

Tam kde je rozpálená trouba, vařící plotna, nepořádek ve dřezu a vůně čerstvého jídla, tak tam je Markéta. A Lukáš, jako správný přítel nezůstává pozadu. Jelikož ví, že ohledně jídla je o něj vždy hezky postaráno, tak jemu patří úžasně barevná sekce s nápoji, kterou si sám vymyslel.

Markéta je kuchařka amatérka, vlastně takový samouk, který občas vážně neví co dělá. Ráda experimentuje, přetváří si recepty podle svého a jak sama ráda často říká vaří a lá co dům a lednice dala.

Jsme pracující studenti, kteří přes týden ocení rychlovky, které jsou levné, chutné a máme rádi, když nám zbyde na druhý den do práce či do školy.

Ale o víkendu se v jídle opravdu rozjíždíme. A když nejsme zrovna na cestách, tak nakoupíme kvalitní suroviny, Markéta si připraví různé recepty, které chce zkusit a jdeme na to. Občas se tak sice stává, že obědváme až ve čtyři hodiny, ale za tu námahu to jídlo opravdu stojí.

Tak pojďte s námi vařit a žít s chutí a když nějaký ten recept podle nás uděláte, nezapomeňte nám to poslat na naše sociální sítě. Rádi se pokocháme, jak jste šikovní a jak vám chutná.

Kuchařka Markéta a barman Lukáš.

Recepty Koláž

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas. Rozumím